Laktační poradenství
Někdy rozhodnutí kojit nestačí. Potřebujete také podporu a pomoc.


Osobní poradenství

Osobní poradenství je možné v jakýkoliv den v týdnu (nejlépe ale PO-ČT), většinou buď dopoledne (nejdříve od 9:00 nejpozději do 11:30) nebo odpoledne (nejdříve cca od 15:30 do nejpozději 18:30). V případě potíží s kojením neváhejte, včasné řešení situace je často klíčové.

Aktuálně preferuji poradenství u mně doma, pokud máte možnost cestovat. Po domluvě přijedu ja k Vám, když si to situace vyžaduje. Vše je o domluvě, ptejte se.

Některé komplikovanější případy si mohou vyžadovat opakované návštěvy. Určitě Vám budu v těchto náročnějších situacích k dispozici. Následné telefonické i emailové konzultace jsou samozřejmostí.

Laktační poradenství nevnímam jako jednorázovou záležitost jenom do vyřešení situace. Ráda Vám budu nápomocná po celou dobu Vašeho kojení (třeba i několik let 😊), pokud budete mít zájem.


Telefonické konzultace

Telefonicky Vám pomůžu určit příčinu potíží a navedu Vás na správne řešení Vaší situace. Informace, které potřebuji vědět najdete tu.

Volejte prosím od 9-11:30, 15:30-19:30 hod. Mimo tento čas prosím jenom v akutních případech. Pokud nezvednu ihned telefon, zavolám zpátky jakmile to bude možné. Odpovídám také na SMS.

Avšak to nejdůležitější pro vyhodnocení situace je pozorování miminka při kojení, což po telefonu nejde. Zvažte prosím osobní setkání. 


Emailové konzultace

Pokud máte zájem o poradenství přes email, prosím napište mi tyto informace.

Na email odpovím v co nejkratší době, průměrně do 48 hodin. Odpověď bude pro Vás návodem na řešení Vaší situace plus odkazy na články a videoukázky týkající se Vaší situace. 

Avšak to nejdůležitější pro vyhodnocení situace je pozorování miminka při kojení, což přes email nejde. Zvažte prosím osobní setkání. 

Maminky, které jsem osobně navštívila, mají emailové konzultace samozřejmě zdarma.